مشکلی که بسیاری از شما با آن برخورد داشته اید، مشکل وجود ویروس های کامپیوتری می باشد. ویروس ها و کرم های کامپیوتری و تروجان ها، با هدف اختلال در سیستم و یا هک کردن و سرقت اطلاعات کاربران، وارد سیستم آنها می شوند.

virus

با توجه به مشکلات فراوانی که ویروس ها برای شما به وجود می آورند، مثلا:

کند شدن سیستم به خاطر عملکرد بد CPU
پاک شدن فایل ها
مخفی شدن فایل ها
عملکرد بد سیستم در موقع اتصال به اینترنت
حذف منوی Task manager و نداشتن کنترل بر روی برنامه های در حال اجرا
حذف منوی فولدر آپشن و نداشتن کنترل بر روی بخش بندی سیستم
و…
که تمام این موارد باعث ایجاد اختلال در سیستم ها خواهد شد.

حتی در بسیاری از موارد ویروس ها با پاک کردن فایل های سیستمی ممکن است باعث پاک شدن قسمتی از سیستم عامل ویندوز شوند و در این صورت سیستم شما اصطلاحا ” هرگز بالا نمی آید ” و Dump می شود.

راه ما تماس با متخصصان حرفه شرکت خدمات کامپیوتری ” سیار کامپیوتر ” برای اعزام نیروی متخصص به محل شما و یا مشاوره گرفتن از ما برای تعمیر کامپیوتر شما ست.

شاید هنوز سیستم شما در حال فعالیت باشد ولی ویروسی شده باشد، در این صورت مشکل شما ممکن است با ویروس یابی و پاک کردن ویروس ها از سسیتم شما حل شود.

متخصصان حرفه ای شرکت سیار کامپیوتر با توجه با داشتن تجربه فراوان و دانش علمی مناسب نسبت به خدمات کامپیوتری، می توانند سیستم شما را از وجود هرگونه ویروس، پاک نمایند.

همچنین راه پیشگیری از ورود ویروس به سیستم را به شما آموزش داده و همچنین برنامه آنتی ویروس که مناسب سیستم شما باشد را به طور کامل برای شما نصب کرده، به طوری که کندی سیستم اتفاق نیفتد.

پس اگر قصد دارید سیستمی با امنیت بالا و همچنین با همان سرعت و پردازش سریع اطلاعات اولیه داشته باشید، راهکار ما برای شما، تماس با شرکت های خدمات کامپیوتری معتبر و با سابقه است، که نسبت به کار خود دانش و تجربه کافی دارند و نسبت به کار خود متعهد می باشند.

گروه فنی مهندسی لیان با سابقه درخشان و ۱۰ ساله در زمینه خدمات کامپیوتری، بهترین انتخاب شما برای تماس، و دریافت هرگونه مشورت و راهنمایی و اعزام نیروی متخصص به محل، برای خدمات کامپیوتری می باشد.

کافی است با یک تماس تلفنی مشکل خود را مطرح کنید.