هاست

هاست,خرید هاست,هاست ارزان,میزبانی وب

گروه فنی مهندسی لیان با ارائه سرویس پایدار میزبانی وب به یکی از معتبرترین برندها در این زمینه تبدیل شده است . اولین گام برای داشتن وب سایت موفق و خوب انتخاب هاست خوب است .

 

۱ – تاثیر هاست در سرعت سایت  :

کاربر و موتور جستجو زیاد منتظر صفحه شما نخواهند ماند و انتخاب هاست سریع بسیار به سرعت سایت شما کمک خواهد کرد .

۲ – پایداری هاست :

سایت شما اعتبار شماست پس خیلی مهم است که همیشه در دسترس باشد . یکی بزرگترین ضربه هایی که به سئو سایت میخورد server error است که معمولا از جانب هاست است .

 3- امنیت هاست :

سرور های گروه فنی مهندسی لیان در مرکز داده های آتنا مستقر است که یکی از امن ترین و مجهز ترین دیتا سنتر های ایران است .

۴ – پشتیبانی هاست  :

پشتیبانی مناسب و سریع از خصوصیات بارز سرویسهای ما است و شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با کارشناسان ما در این مرکز در تماس باشید .

۵ – back up هاست :

از همه دیتا بیس های موجود در سرور ها با یک برنامه زمان بندی نسخه پشتیبان تهیه می شود

سرور های ویندوز ما امکان پشتیبانی از برنامه های نوشته شده در محیط دات نت و همچنین زبان های متن باز همچون PHP  را دارا است ، همچنین ما بستری مناسب برای برنامه های مدیریت محتوی متن باز همچون هاستینگ وردپرس WordPress – جوملا Joomla – میزبانی وب دروپال drupal  و CMS هایی از این دست به سادگی بر روی سرور های ما قابل نصب و راه اندازی هستند . با توجه به نصب نسخه های مخصوص سیستم عامل ویندوز از این زبان ها و همچنین بانک اطلاعاتی My SQL برنامه نویسانی که تا کنون قادر بودند برنامه های خود را تنها بر روی لینوکس اجرا نمایند ، میتوانند از ویندوز نیز با قدرت بیشتری استفاده نمایند.

در دیتاسنتر ما کنترل پنل مورد استفاده بر روی هاست لینوکس دایرکت ادمین (DirectAdmin)  و کنترل پنل هاست ویندوز وب سایت پنل WebsitePanel می باشد.

نام سرویس LP100 LP500 LP1000 LP2000 LP4000 LP10000
فضای وب ۱۰۰MB ۵۰۰MB ۱۰۰۰MB ۲۰۰۰MB ۴۰۰۰MB ۱۰۰۰۰MB
ترافیک ماهانه ۵GB ۱۰GB ۱۵GB ۲۵GB ۶۰GB ۱۰۰GB
CentOS            
تعداد پست الکترونیک نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
MY SQL 5 ۱عدد-۳۰مگ ۲عدد-۵۰مگ ۲عدد-۱۰۰مگ ۴عدد-۲۰۰مگ ۵عدد-۴۰۰مگ ۱۰عدد-۱۰۰۰مگ
تعداد وب سایت ۱ ۱ ۱ ۱ ۱ ۴
محل قرارگیری
Iran
Iran
Iran
Iran
Iran
Iran
قیمت سالانه (تومان) ۶۰,۰۰۰ ۱۳۰,۰۰۰ ۲۰۰,۰۰۰ ۳۷۰,۰۰۰ ۵۸۰,۰۰۰ ۹۹۵,۰۰۰
 

چرا سرور داخل ایران را برای میزبانی سایت خود انتخاب کنیم؟ 

پایداری در برابر تحریم ها: با توجه به محدودیت های ایجاد شده از طرف سرویس دهندگان خارجی برای کاربران ایرانی ، این روزها مدام شاهد بسته شدن سایت های ایرانی از سوی میزبانان خارجی هستیم، با انتخاب سرویس هاستینگ داخل ایران، دیگر نگران ایجاد مشکل در این زمینه نخواهید بود

سرعت بالاتر دسترسی به سایت های داخلی: با توجه به اینکه سرعت وب سایت یکی از مهمترین شاخص ها در بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (سئو) است وجود سرور در ایران به دلیل وجود فاصله فیزیکی کمتر بین سرور های میزبانی  در مرکز داده های آتنا و کاربرانی که از داخل ایران سایت ها را مشاهده می کنند ، تفاوت محسوسی در زمان دسترسی به سایت های میزبانی شده در سرور های داخلی وجود دارد و کاربر تجربه خوبی از مرور سایت شما خواهد داشت.

دسترسی حتی در زمان اختلال در شبکه اینترنت کشور : بروز اختلال در اینترنت ایران و درگاه های ورودی بین المللی کشور معمولا موجب اختلال، عدم دسترسی یا کندی دسترسی به سایت هایی که روی میزبان وب خارجی هاستینگ شده اند میگردد. این در حالی است که دسترسی به سرور های داخلی مرکز داده های آتنا به دلیل استفاده از بستر  اینترنت ملی دچار این اختلالات نخواهد شد.

امکان دریافت و ارسال اطلاعات بر روی CD : شما میتوانید در صورت نیاز اطلاعات اولیه سایت خود را که حجم زیادی برای بارگزاری دارد ، با هماهنگی قبلی برای ما ارسال نموده و یا درخواست نمایید تا نسخه پشتیبان سایت شما را بر روی لوح فشرده برای شما ارسال نماییم که این امر برای سرور های خارج از ایران غیر ممکن است.

مقالات در این زمینه :

هاست رایگان

هاست چیست

برچسب ها :

,, , ,, , ,