طراحی سایت (web design) یکی از مهم ترین محورهای فعالیتی گروه فنی مهندسی لیان است و ما این کار را با استفاده از نرم افزارهای مدیریت محتوای استاندارد از جمله وردپرس (wordpress) و نگار که هر دو از CMS های محبوب هستند انجام میدهیم. ما با مطالعه دقیق بر روی الگوریتم های گوگل (google) از همان مراحل ابتدایی طراحی سایت آن را بهینه برای موتورهای جستجو و با در نظر گرفتن کلید واژه های پر طرفدار کابران مهندسی میکنیم. همچنین در تمامی مراحل طراحی سایت از جمله تولید محتوا در کنار شما خواهیم بود و به شما می گوییم چه محتوایی برای موتورهای جستجو خوشایندتر است.

۱طراحی سایت :

شاید به هنگام گردش در دنیای اینترنت، شما هم بارها به وب سایت هایی برخورده باشید که دارای طراحی و شکل قدیمی و ازمد افتاده باشند، گویی از یک دهه پیش تاکنون حتی تغییری جزیی نیز در آنها به وجود نیامده است.ممکن است این صفحات اینترنتی بسیار هم پرمخاطب و پربازدید باشند اما شاید صاحبان آنها به دلیل عدم تخصص کافی، مشغله زیاد ، یا حتی تنها به علت به روزنبودن، هنوز فرصت طراحی و ساختاربندی مجدد وب سایت های خود را پیدا نکرده باشند.

اگرچه این امر ممکن است در ابتدا چندان با اهمیت به نظر نیاید اما در دنیای پررقابت امروز، ظاهر و جلوه فعالیت شما ممکن است عامل مهمی در تصمیم گیری مشتریان احتمالی شما باشد. بنابراین علاوه بر محتوا و کارایی سایت، یک طراحی زیبا و حرفه ای نقشی تعیین کننده در موفقیت بیشتر فعالیت شما در اینترنت خواهد داشت.

۲کارایی سایت :

این مورد بیشتر به انتظارات شما و مخاطبانتان از وب سایت شما بر می گردد. به صورت خلاصه می توان گفت که اگر فعالیت شما به درستی به بازدید کنندگان نمایانده شود و از طرف دیگر نیازهای او در مراجعه به سایت شما نیز به درستی پاسخ داده شود درصد بالایی از کارایی سایت برآورده می شود. البته موارد گوناگونی وجود دارند که بسته به نوع فعالیت شما و هدفتان از حضور در دنیای وب، کارایی وب سایت اشکال دیگری پیدا می کند که هر کدام راهکارهای مخصوص خود را خواهد داشت.

۳محتوای سایت :

ارتباط نزدیکی میان محتوای یک سایت و کارایی آن وجود دارد. شاید بتوان گفت عامل اصلی ارتباط شما با بازدیدکنندگان وبسایتتان، محتوای آن است. بنابراین اگر محتوا به درستی ساختاربندی و چیدمان شود و در صورت نیاز به موقع به روزرسانی گردد (مانند سایت های خبری) شانس بیشتری برای جذب مخاطب بیشتر برای سایت و جلب توجه آنها خواهید داشت.

۴بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (سئو):

 

 

 

در حقیقت یکی از انواع بازاریابی آنلاین در طراحی سایت سئو یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است که باعث افزایش ترافیک سایت می شود. در این روش وب سایت شما به گونه ای طراحی و کدنویسی و ساختار بندی می شود که مخاطبان آن را به راحتی و با زحمت کمتری در نتیجه جستجو در گوگل ، یاهو و یا دیگر موتورهای جستجو پیدا کنند. این روش می تواند نتایج بسیار درخشانی برای کسب و کار و فعالیت شما داشته باشد اما در عین حال کاری است بسیار پیچیده و ظریف، که نیازمند دانش و تخصص لازم در این زمینه است.

در صورت اجرای درست سئو یا بهینه سازی سایت شما در عین کارایی و زیبایی می تواند به صورت طبیعی از موتورهای جستجو بازدید کننده کسب کند و آمار فروش و مشتریان شما را افزایش دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

برخی از نمونه های طراحی سایت

[huge_it_portfolio id=”1″]

مقالات در این زمینه :

برچسب ها :
طراحی سایت کرج . طراحی سایت در کرج

, , ,