بعد از انتخاب متسون توسط شرکت سپهر پک تیام به عنوان توسعه دهنده کسب و کار اینترنتی این شرکت ، خوشحالیم که طرح اولیه این وب سایت را خدمتتان معرفی و ارائه می نماییم.

وب سایت سپهر پک یک وب سایت شرکتی با کاربری معرفی خدمات ، اطلاع رسانی و فروش اینترنتی محصولات است که به سبب همین ویژگی می توان آن را در دسته وب سایت های چند منظوره ای جای داد که می توانند به راحتی انواع مختلف کاربران را با ابزار های مختلف مدیریت کنند. همانطور که می دانید طبق اولویت تیم طراحی و توسعه متسون راحتی استفاده از سایت در اولویت قرار دارد و دیزاین آن جزء بهترین قالب های مطرح در کشور می باشد.

www.sepehrpack.ir

مهمترین ویژگی این وب سایت که در آینده ای نه چندان دور رونمایی می شود امکان دوزبانه بودن بدون نیاز به راه اندازی وب سایت جداگانه با آدرس جداگانه است که این وب سایت را از سایر رقبا و سایت های مشابه حداقل یک سر و گردن برتری می بخشد.

چه چیزی شرکت سپهر پک را متمایز می کند؟

سپهر پک زبان دوم را به راحتی پشتیبانی می کند و این ویژگی به هیج وجه به سرعت سایت صدمه وارد نمی کند

وب سایت شرکت سپهر پک تیام با دید ارائه محصولات در سطح بین الملل طراحی و توسعه داده شده است  بنابر این وجود امکان دو یا چند زبانه بودن سایت به سبب این دیدگاه توجیه می شود ، علاوه بر آن این تمایز نسبت به وب سایت های دیگر در شیوه پیاده سازی ، هزینه های اضافی برای ایجاد زبان دوم را در سایت از دوش مدیران آن بر می دارد.

قالب استفاده شده در وب سایت سپهر پک تیام همچنین می تواند در وب سایت های با زمینه های کاری شرکتی ، مهندسی ، تجاری ، وکالت ، پزشکی ، کارخانه های ، کانون تبلیغاتی ، شخصی ، نمونه کار ، معماری ، هنری ، سامانه پیامک ، طلا و جواهرات ، صنایع دستی ، آرایش و زیبایی و … به کاربر برده شود.

مدیریت کامل و ابزار های مدیریتی جامع این وب سایت شما را قادر می سازد تا به راحتی و بدون دانش خاصی وب سایت خود را مدیریت کنید و همچنین بدون نیاز به تماس با پشتیبانی تمامی قسمت های سایت از قبیل : رنگ بندی ، دیزاین ظاهری ، امکانات ، دسته بندی ها ، مطالب ، نوشته ، تصاویر ، ویدئوها و … را به سلیقه خود مورد تغییر و تحول قرار دهید.

 • رنگ بندی به کار رفته در سایت

رنگ بندی استفاده شده در این وب سایت به سفارش شرکت سپهر پک تیام  در بازه رنگ های گرم و رنج قرمز طراحی شده است ، کد های رنگی را در زیر مشاهده می کنید:

#ff0000

#a90606

#f5f5f5

 • فناوری های استفاده شده

 1. WordPress 4.9.8
 2. Woocommerce
 3. Litespeed webserver
 4. PHP
 5. LAMP
 6. OWL Carousel
 7. My SQL
 8. Lightbox
 9. Gravatar
 10. Twitter Emogi
 11. Jquery
 12. Slick
 13. Modernizer
 • گالری تصاویر این وب سایت

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.