دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته,دوربین مداربسته

گروه فنی مهندسی لیان با بیش از ۳ سال فعالیت درخشان در زمینه سیستم های امینیتی نظارتی با کمترین هزینه بهترین راهکار را به شما هدیه می دهد . همچنین با هدف معرفی برترین برندها اقدام به راه اندازی فروشگاه دوربین مدار بسته کرده ایم .

دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته

مشاوره حضوری و طراحی پلن اولیه :

استاندارد بودن پلن طراحی شده توسط کارشناسان ما باعث جلوگیری از سرقت و یا دستکاری دوربین ها می شود همچنین شما با یک مشاوره صحیح در مورد مکان نصب می توانید با تعداد کمتر بیشترین بهره را از سیستم نظارتی خود ببرید .

انتخاب دوربین مدار بسته :

مهمترین قسمت نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته انتخاب بهترین نوع دوربین مداربسته ، بسته به نوع کاربری و محیط برای استفاده در مکان های مختلف می باشد . آشنایی با کارایی انواع دوربین مداربسته دام ، صنعتی ، دید در شب ، بالت ، ضد آب و … به شما کمک می کند که بهترین گزینه را انتخاب کنیدو ما تمامی این محصولات را با گارانتی معتبر به شما خریداران عزیز عرضه می کنیم .

نصب و راه اندازی دوربین مداربسته :

بعد از طراحی پلن و انتخاب دوربین مداربسته نوبت به نصب و راه اندازی سیستم نظارت می رسد که نیاز به تجربه و آگاهی بالا نسبت انواع مسیرهای سیم کشی و داکت کشی دارد .

دوربین مخفی :

دوبین مخفی گونه ای از دوربین مدار بسته است که با استفاده از دوربین مینیاتوری پیاده سازی می شود این دوربینها با وجود اندازه کوچک کارایی بسیار بالایی دارند .

دوربین مخفی در بیشتر موارد برای نظارت نا محسوس بکار گرفته می شود .

همچنین می توانید برای آگاهی از قیمت دوربین مدار بسته به فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته مراجعه کنید و جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

 

مقالات مرتبط :

 

 

برچسب ها :

, , , , , , , ,