تاریخچه طراحی سایت

تاریخچه طراحی سایت

تاریخچه طراحی سایت

طراحی سایت شامل بسیاری از مهارت های مختلف است
اغلب شرکت ها بصورت تیمی بروی جنبه های مختلف فرایند طراحی سایت کار می کنند ، اگر چه برخی از طراحان همه مراحل را به تنهایی انجام میدهد. طراحی سایت به طور معمول برای توصیف فرایند طراحی مربوط به (سمت سرویس گیرنده) استفاده می شود .

۱ تاریخچه طراحی سایت
۱٫۱ ۱۹۸۸-۲۰۰۱
۱٫۱٫۱ شروع طراحی سایت
۱٫۱٫۲ تکامل طراحی سایت
۱٫۱٫۳ پایان جنگ مرورگر اول
۱٫۲ ۲۰۰۱-۲۰۱۲
۱٫۲٫۱ مرورگرهای پیشرفته
۱٫۲٫۲ استانداردهای جدید
۲ ابزار و فن آوری
۳ مهارت ها و تکنیک ها
۳٫۱ بازاریابی و طراحی ارتباطات
۳٫۲ کاربر طراحی تجربه و طراحی تعاملی
۳٫۳ صفحه طرح
۳٫۴ تایپوگرافی
۳٫۵ حرکت های گرافیکی
۳٫۶ کیفیت کد
۴ طراحی صفحه خانه
۵ مشاغل
۶ همچنین ببینید
۶٫۱ همچنین نگاه کنید به
۶٫۲ رشته های مرتبط
۷ یادداشت
۸ پیوند به بیرون و مطالعه بیشتر
۹ پیوند به بیرون

۱- تاریخچه طراحی سایت
۱۹۸۸-۲۰۰۱

اگر چه طراحی سایت سابقه کمی دارد اما می توان آن را با بسیاری از علوم مانند طراحی گرافیک در ارتباط دانست . با این حال طراحی سایت از نقطه نظر تکنولوژیکی تبدیل به بخش بزرگی از زندگی روزمره مردم شده است. سخت است اینترنت را بدون گرافیک متحرک ، تایپوگرافی ، پس زمینه و موسیقی تصور کنید .

تاریخچه طراحی سایت – شروع طراحی سایت
در سال ۱۹۸۹، در حالی که کار در CERN تیم برنرز لی پیشنهاد برای ایجاد یک پروژه فرامتن جهانی، که بعدها به نام شبکه جهانی وب تبدیل شد. در خلال سال ۱۹۹۱ از سال ۱۹۹۳ شبکه جهانی وب متولد شد. در سال ۱۹۹۳ مارک اندرسون و اریک بینا اقدام به ایجاد مرورگر موزائیک کردند در آن زمان مرورگرهای متعدد وجود داشت ، با این حال اکثر آنها مبتنی بر یونیکس و به طور طبیعی متن سنگین بودند هیچ رویکرد یکپارچه به عناصر طراحی گرافیک مانند تصاویر یا صداهای بوده است وجود دارد.مرورگر موزائیک را شکست این قالب. [۳] W3C در اکتبر سال ۱۹۹۴ به ایجاد شد “منجر شبکه جهانی وب به پتانسیل کامل خود را با توسعه پروتکل های رایج که ترویج تکامل آن و حصول اطمینان از قابلیت همکاری آن است.” [۴] این دلسرد هر یک شرکت از انحصار یک مرورگر نزاکت و زبان برنامه نویسی، که می تواند اثر از شبکه جهانی وب به عنوان یک کل تغییر.W3C همچنان به تنظیم استانداردها، امروز که می تواند با جاوا اسکریپت دیده می شود. در سال ۱۹۹۴ اندرسون تشکیل ارتباطات شرکت است که بعدها به عنوان نت اسکیپ ارتباطات، مرورگر نت اسکیپ ۰٫۹ شناخته شد. نت اسکیپ تگ های HTML خود را بدون توجه به روند استانداردهای سنتی ساخته شده است. به عنوان مثال، نت اسکیپ ۱٫۱ شامل برچسب ها برای تغییر رنگ پس زمینه و قالب بندی متن با استفاده از جداول در صفحات وب. در طول ۱۹۹۶-۱۹۹۹ جنگ مرورگر آغاز شد، به عنوان مایکروسافت و نت اسکیپ برای تسلط مرورگر نهایی جنگیدند. در طول این زمان بسیاری از فن آوری های جدید در این زمینه، به ویژه شیوه نامه های آبشاری، جاوا اسکریپت، و HTML پویا وجود دارد. در کل، رقابت مرورگر رو به بسیاری از خلق مثبت انجام داد و کمک کرد طراحی سایت در یک سرعت سریع تکامل. [۵]

تاریخچه طراحی سایت –  تکامل طراحی سایت

در سال ۱۹۹۶، مایکروسافت منتشر اول مرورگر رقابتی آن، که با ویژگی ها و برچسب ها خود آن بود. همچنین برای اولین بار از مرورگر برای حمایت از ورق های سبک، که در آن زمان به عنوان یک روش نوشتن مبهم دیده شد. [۵] نشانه گذاری HTML برای جداول در اصل برای نمایش داده های جدولی نظر گرفته شده بود. با این حال طراحان به سرعت متوجه پتانسیل با استفاده از جداول HTML برای ایجاد مجتمع، طرح بندی چند ستون که در غیر این صورت امکان پذیر نیست بودند. در این زمان، به عنوان طراحی و زیبایی شناسی خوب به نظر می رسید به مقدم بر خوب ساختار نشانه گذاری، و توجه کمی به معناشناسی و در دسترس وب پرداخت شده است. سایت های HTML در گزینه های طراحی خود، حتی بیشتر از آن با نسخه های پیشین HTML محدود شد. برای ایجاد طرح های پیچیده، بسیاری از طراحان وب مجبور به استفاده از ساختار جدول پیچیده و یا حتی استفاده از تصاویر .GIF فضا خالی برای متوقف کردن سلول های جدول خالی از سقوط. [۶] CSS در دسامبر سال ۱۹۹۶ توسط W3C معرفی شد برای حمایت از ارائه و طرح. این اجازه کد HTML به معنایی به جای هر دو معنایی و نمایشی، و بهبود قابلیت دسترسی وب، طراحی سایت tableless را ببینید.

در سال ۱۹۹۶، فلش (در اصل به عنوان FutureSplash شناخته می شود) توسعه داده شد. در آن زمان، فلش ابزار توسعه محتوای نسبتا ساده در مقایسه با حال حاضر، با استفاده از طرح اولیه و ابزارهای رسم، پیشرو محدود به اکشن اسکریپت، و یک جدول زمانی، اما آن را فعال طراحان وب به فراتر از نقطه HTML بروید، GIFs متحرک و جاوا اسکریپت . با این حال، به دلیل فلش مورد نیاز پلاگین، بسیاری از توسعه دهندگان وب با استفاده از آن را برای ترس از محدود کردن سهم بازار خود اجتناب به علت عدم سازگاری. در عوض، طراحان واگردانی به انیمیشن GIF (اگر آنها چشم پوشی نخواهد کرد با استفاده از حرکت های گرافیکی در دسترس نباشد) و جاوا اسکریپت برای ویدجت. اما مزایای فلش ساخته شده آن را به اندازه کافی محبوب در میان بازارهای هدف خاص به نهایت کار و راه خود را به اکثریت قریب به اتفاق مرورگرها، و به اندازه کافی قدرتمند مورد استفاده قرار گیرد به منظور توسعه کل سایت. [۶]
تاریخچه طراحی سایت –  پایان جنگ مرورگر اول

در طول ۱۹۹۸ نت اسکیپ کد نت اسکیپ ارتباط برقرار منتشر شد تحت مجوز منبع باز، قادر می سازد هزاران نفر از توسعه دهندگان برای شرکت در بهبود نرم افزار. با این حال، آنها تصمیم به از همان آغاز، که هدایت توسعه از مرورگر منبع باز و به زودی به یک پلت فرم برنامه کامل توسعه یافته شروع می شود. [۵] پروژه استانداردهای وب تشکیل شد و ترویج رعایت مرورگر با استانداردهای HTML و CSS با ایجاد Acid1، آزمون Acid2 و Acid3. 2000 یک سال بزرگ برای مایکروسافت بود. اینترنت اکسپلورر برای مک منتشر شد. این معنیدار بود آن را به عنوان اولین مرورگر که HTML 4.01 و CSS 1 به طور کامل پشتیبانی، بالا بردن نوار از نظر مطابقت با استانداردها بود. همچنین این اولین مرورگر قالب تصویر PNG به طور کامل پشتیبانی شده است. [۵] در طول این مدت نت اسکیپ به AOL فروخته شد و به عنوان از دست دادن مقام نت اسکیپ را به مایکروسافت در جنگ مرورگر این دیده می شد. [۵]
۲۰۰۱-۲۰۱۲

از آنجا که آغاز قرن ۲۱ در وب تبدیل شده است بیشتر و بیشتر به زندگی مردم یکپارچه شده است. از آنجا که این اتفاق افتاده است این فن آوری از وب نیز در نقل مکان کرد. همچنین وجود داشته است تغییرات قابل توجهی در راه مردم استفاده و دسترسی به وب، و این تغییر کرده است چگونه سایت های طراحی شده اند.

تاریخچه طراحی سایت –  مرورگرهای پیشرفته

از آنجا که پایان جنگ مرورگرها مرورگرهای جدید آینده بر روی صحنه وجود داشته است. بسیاری از این منبع باز است به این معنی که آنها تمایل دارند توسعه سریعتر و حمایت بیشتری از استانداردهای جدید است. گزینه های جدید توسط بسیاری از در نظر گرفته شود بهتر از مایکروسافت اینترنت اکسپلورر استفاده میکنید.

تاریخچه طراحی سایت –  استانداردهای جدید

W3C استاندارد جدیدی از HTML (HTML5) و CSS (CSS3)، و همچنین به عنوان جدید جاوا اسکریپت API، هر عنوان یک استاندارد جدید اما فردی منتشر کرده است. با این حال، در حالی که HTML5 مدت تنها برای اشاره به نسخه جدید HTML و برخی از جاوا اسکریپت API، آن را معمول به استفاده از آن برای اشاره به کل مجموعه ای از استانداردهای جدید (HTML5، CSS3 و جاوا اسکریپت) تبدیل شده است.

تاریخچه طراحی سایت –  ابزار و فن آوری

طراحان وب استفاده از انواع ابزار های مختلف بسته به چه بخشی از فرایند تولید آنها در نقش دارند. این ابزار در طول زمان توسط استانداردها و نرم افزار جدیدتر به روز شده اما اصول پشت سر آنها باقی می ماند همان. وب طراحان گرافیک استفاده بسته بردار و شطرنجی گرافیک برای ایجاد تصاویر و یا طراحی نمونه های اولیه فرمت وب. فن آوری های مورد استفاده برای ایجاد وب سایت های شامل استاندارد نشانه گذاری است که می تواند دست رمزی و یا تولید شده توسط نرم افزار ویرایش WYSIWYG. همچنین نرم افزار اختصاصی بر اساس پلاگین که دور می زند نسخه مرورگر مشتری وجود دارد. این اغلب WYSIWYG اما با گزینه استفاده از زبان برنامه نویسی نرم افزار. ابزار بهینه سازی موتور جستجو ممکن است مورد استفاده برای بررسی رتبه بندی موتور جستجو و بهبود نشان می دهد.

دیگر ابزار طراحان وب ممکن است استفاده عبارتند از علامت تا تعیین اعتبار [۷] و دیگر ابزار تست برای قابلیت استفاده و در دسترس برای اطمینان از وب سایت های آنها را برآورده دستورالعمل دسترسپذیری وب. [۸]
مهارت ها و تکنیک های
تاریخچه طراحی سایت –  طراحی بازاریابی و ارتباطات

بازاریابی و طراحی ارتباطات در یک وب سایت ممکن است شناسایی آنچه برای بازار هدف خود را کار می کند. این می تواند یک گروه سنی یا رشته خاص از فرهنگ. بنابراین طراح ممکن است روند مخاطبان خود را درک کنید. طراحان نیز ممکن است به نوع وب سایت آنها در حال طراحی، معنای درک، به عنوان مثال، که (B2B) کسب و کار به کسب و کار ملاحظات طراحی سایت ممکن است تا حد زیادی از وب سایت های مصرف کننده را هدف قرار مانند وب سایت های خرده فروشی و یا سرگرمی های متفاوت است. در نظر گرفتن دقیق ممکن است ساخته شده به اطمینان حاصل شود که زیبایی شناسی و یا طراحی کلی یک سایت را با وضوح و دقت در محتوا یا سهولت ناوبری وب برخورد نیست، [۹] به خصوص در یک وب سایت B2B. طراحان نیز ممکن است شهرت از مالک یا کسب و کار سایت نمایندگی مطمئن شوید که آنها مطلوب به تصویر کشیده در نظر بگیرند.

تاریخچه طراحی سایت –  طراحی تجربه کاربر و طراحی تعاملی

درک کاربر از محتوای وب سایت اغلب در درک کاربر از چگونه وب سایت کار می کند بستگی دارد. این بخش از طراحی تجربه کاربر است. تجربه کاربر شده است به طرح، دستورالعمل روشن و برچسب زدن در یک وب سایت مرتبط. چگونه به خوبی یک کاربر فهمد که چگونه آنها می توانند بر روی یک سایت تعامل ممکن است در طراحی تعاملی از سایت بستگی دارد. اگر یک کاربر را درک سودمندی وب سایت، آنها به احتمال زیاد به ادامه استفاده از آن. کاربرانی که ماهر و به خوبی آشنا با استفاده از وب سایت ممکن است یک رابط وب سایت کاربر پسند بیشتر منحصر به فرد و در عین حال کمتر بصری یا کمتر مفید با این وجود. با این حال، کاربران با تجربه کمتر احتمال کمتری برای دیدن مزایای و یا سودمندی یک رابط وب سایت کمتر بصری. این درایوهای روند برای یک تجربه کاربری جهانی بیشتر و سهولت دسترسی به جای به عنوان بسیاری از کاربران که ممکن است بدون در نظر گرفتن مهارت کاربر. [۱۰] بسیاری از طراحی تجربه کاربر و طراحی تعاملی در طراحی رابط کاربر در نظر گرفته.

توابع پیشرفته تعاملی ممکن است پلاگین نیاز اگر به پیش نمی برنامه نویسی مهارت های زبان. انتخاب یا نه برای استفاده از تعامل که نیاز به پلاگین تصمیم مهم در طراحی تجربه کاربر است. اگر پلاگین در نمی آید از پیش نصب شده با اکثر مرورگرها، یک خطر است که کاربر نه دانش یا صبر برای نصب یک پلاگین در فقط برای دسترسی به محتوای وجود دارد. اگر تابع پیشرفته نیاز به برنامه نویسی مهارت های زبانی، ممکن است در هر دو زمان و یا پول بیش از حد پرهزینه به کد در مقایسه با مقدار افزایش عملکرد به تجربه کاربر اضافه خواهد شد. همچنین یک خطر است که پیشرفته تعامل ممکن است با مرورگرهای قدیمی تر و یا پیکربندی سخت افزار ناسازگار وجود دارد. انتشار یک تابع می کند که قابل اعتماد کار نمی باشد به طور بالقوه برای تجربه کاربر از ساخت هیچ تلاشی بدتر است. این مخاطبان بستگی دارد اگر آن را به احتمال زیاد به نیاز باشد و یا ارزش هر گونه خطرات.
تاریخچه طراحی سایت –  صفحه آرایی

بخشی از طراحی رابط کاربر با کیفیت طرح بندی صفحه را تحت تاثیر قرار. به عنوان مثال، یک طراح ممکن است در نظر اینکه آیا طرح بندی صفحه سایت باید سازگار در صفحات مختلف در هنگام طراحی طرح باقی می ماند. صفحه عرض پیکسل نیز ممکن است برای هماهنگی اشیاء در طراحی چیدمان حیاتی در نظر گرفته شود. محبوب ترین وب سایت های با عرض ثابت به طور کلی عرض مجموعه ای مشابه برای مطابقت با جریان پنجره مرورگر محبوب ترین، در حال حاضر صفحه نمایش با وضوح محبوب ترین، در حال حاضر اندازه مانیتور محبوب ترین. اکثر صفحات نیز تراز وسط قرار دارد برای نگرانی از زیبایی شناسی در صفحه نمایش بزرگتر [۱۱] می باشد.

طرح بندی مایع در محبوبیت در سراسر سال ۲۰۰۰ به عنوان یک جایگزین برای طرح بندی مبتنی بر HTML، جدول و طراحی سایت مبتنی بر شبکه در هر دو صفحه طرح اصل طراحی و در برنامه نویسی روش افزایش یافته است، اما بسیار کند به تصویب رسید بودند. [توجه داشته باشید ۱] این به دلیل ملاحظات بود صفحه خواندن دستگاه ها و پنجره های اندازه که طراحان هیچ کنترلی بر متفاوت است. بر این اساس، طراحی ممکن است را به واحد (ستون های فرعی، بلوک محتوا، مناطق تبلیغات جاسازی شده، مناطق ناوبری) که به مرورگر فرستاده و خواهد شد که به پنجره صفحه نمایش توسط مرورگر نصب شده، به عنوان بهترین می تواند شکسته. به عنوان مرورگر تشخیص جزئیات صفحه نمایش خواننده (پنجره اندازه، اندازه فونت نسبت به پنجره و غیره) مرورگر می توانید تنظیمات طرح بندی خاص هر کاربر را طرح بندی مایعات، اما نه طرح بندی با عرض ثابت را. اگر چه چنین صفحه نمایش اغلب ممکن است موقعیت نسبی واحدهای محتوای اصلی تغییر، ستون های فرعی ممکن است زیر متن به جای به سمت آن آواره. این یک صفحه نمایش انعطاف پذیر بیش از یک طرح مبتنی بر شبکه سخت رمزی می کند که پنجره دستگاه مناسب نمی باشد. به طور خاص، موقعیت نسبی بلوک محتوا ممکن است تغییر کند در حالی که ترک محتوای درون بلوک بی پیرایه. این نیز به حداقل می رساند نیاز کاربر به صورت افقی حرکت در صفحه

طراحی سایت پاسخگو رویکرد جدیدتر، بر اساس CSS3، و یک سطح عمیق تر از هر دستگاه مشخصات در شیوه صفحه را از طریق استفاده از پیشرفته از دستور media @ CSS شبه انتخاب است.
تاریخچه طراحی سایت –  فن چاپ

طراحان وب ممکن است را انتخاب کنید برای محدود کردن انواع فونت های وب سایت به تنها چند که یک سبک مشابه، به جای استفاده از طیف گسترده ای از نوع نوشتار و یا سبک های نوع. اکثر مرورگرهای تعداد خاصی از فونت امن، که طراحان به طور عمده به منظور اجتناب از عوارض استفاده از تشخیص.

دانلود فونت بعد از آن در ماژول فونت CSS3 شامل شد و از آن زمان شده است در Safari 3.1، اپرا ۱۰ و موزیلا فایرفاکس ۳٫۵ اجرا شده است. این پس از آن به عنوان استفاده از دانلود فونت افزایش علاقه در تایپوگرافی وب، و همچنین.

بیشتر پوسته سایت ترکیب فضای منفی برای شکستن متن را به پاراگراف ها و همچنین جلوگیری از متن در تراز وسط قرار. [۱۲]
تاریخچه طراحی سایت – حرکت های گرافیکی

طرح بندی صفحه و رابط کاربری نیز ممکن است با استفاده از حرکت های گرافیکی تحت تاثیر قرار. انتخاب یا نه برای استفاده از حرکت های گرافیکی ممکن است در بازار هدف برای وب سایت بستگی دارد. حرکت های گرافیکی ممکن است انتظار می رود و یا حداقل بهتر با وب سایت سرگرمی گرا دریافت کرد. با این حال، مخاطبان وب سایت با علاقه جدی تر و یا رسمی (مانند کسب و کار، جامعه، و یا دولت) ممکن انیمیشن های غیر ضروری و منحرف اگر فقط برای سرگرمی و یا اهداف دکوراسیون پیدا کنید. این به این معنا نیست که محتوای جدی تر می تواند با انیمیشن و یا ارائه ویدئویی است که مربوط به محتوای نمی شود افزایش یافته است. در هر صورت، حرکت طراحی گرافیک ممکن است تفاوت بین تصاویری موثر تر و یا تصاویری منحرف کند.
تاریخچه طراحی سایت – کیفیت کد

طراحان وب سایت ممکن است در نظر آن را به تمرین خوبی برای مطابقت با استانداردهای. این است که معمولا از طریق یک توصیف مشخص چه عنصر انجام شده است انجام می شود. عدم مطابقت با استانداردهای ممکن است یک وب سایت غیر قابل استفاده و یا مستعد خطا را ندارد، اما استانداردهای می تواند به طرح درست از صفحات برای خوانایی و همچنین ساخت عناصر مطمئن کد مربوط مناسب بسته شده است. این شامل خطا در کد، طرح سازمان یافته تر برای کد، و مطمئن شوید شناسه و کلاس ها به درستی شناخته شده است. صفحات ضعیف کد گاهی محاوره سوپ برچسب نامیده می شود. اعتبار از طریق W3C [7] تنها می تواند انجام شود زمانی که یک بیانیه DOCTYPE صحیح ساخته شده است، استفاده شده است که به برجسته خطا در کد. سیستم شناسایی خطاها و مناطق که به استانداردهای طراحی سایت مطابقت ندارد. این اطلاعات می تواند توسط کاربر اصلاح شود.
تاریخچه طراحی سایت – طراحی سایت

کارشناسان قابلیت استفاده، از جمله یاکوب نیلسن و کایل Soucy، اغلب با تاکید بر طراحی سایت برای موفقیت وب سایت و تأکید کرد که در صفحه اصلی صفحه مهم ترین در یک وب سایت است. [۱۴] [۱۵] [۱۶] [۱۷] با این حال پزشکان به ویرایش] ۲۰۰۰s بود شروع به پیدا کردن که تعداد فزاینده ای از ترافیک وب سایت شد دور زدن صفحه اصلی، رفتن به طور مستقیم به صفحات محتوای داخلی را از طریق موتورهای جستجو، پست خبرنامه و آر اس اس خوردها. [۱۸] پیشرو بسیاری از پزشکان بر این باورند که صفحات مهم تر از بسیاری از مردم فکر می کنند می باشد. [۱۹] [۲۰] [۲۱] [۲۲] جارد قرقره در سال ۲۰۰۷ که وب سایت یک سایت را در واقع حداقل صفحه مهم در یک وب سایت استدلال. [۲۳]

در سال ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳، چرخ و فلک تبدیل شده اند یک عنصر طراحی بسیار محبوب در صفحات خانگی سایت، اغلب مورد استفاده برای نمایش برجسته و یا محتوای اخیر در یک فضای محدود (همچنین ‘لغزنده “و” چرخش آگهی ها’ نامیده می شود). [۲۴] [۲۵] بسیاری از پزشکان استدلال می کنند که چرخ و فلک هستند یک عنصر طراحی بی اثر و صدمه دیده بهینه سازی موتور جستجو وب سایت و قابلیت استفاده. [۲۵]

تاریخچه طراحی سایت – مشاغل طراحی سایت

دو شغل های دخیل در ایجاد یک وب سایت وجود دارد:. طراح وب و برنامه نویس وب، که اغلب با هم همکاری نزدیک در یک وب سایت طراحان وب مسئول جنبه های بصری، که شامل طرح، رنگ آمیزی و چیدمان یک هستند صفحه وب. طراحان وب نیز دانش کار با استفاده از انواع زبانهایی مانند HTML، CSS، جاوا اسکریپت، پی اچ پی و فلش برای ایجاد یک سایت داشته باشد، اگر چه میزان دانش خود را از یک طراح وب را به دیگری متفاوت است. به خصوص در سازمان های کوچکتر یک نفر خواهد مهارت های لازم برای طراحی و برنامه نویسی صفحه وب کامل، در حالی که سازمان های بزرگ ممکن است یک طراح وب مسئول جنبه های بصری به تنهایی نیاز دارید.

شغل بیشتر که ممکن است درگیر شدن در ایجاد یک وب سایت عبارتند از:

طراحان گرافیک برای ایجاد تصاویری برای سایت مانند آرم، طرح بندی و دکمه
متخصصان بازاریابی اینترنتی برای کمک به حفظ حضور وب از طریق راه حل های راهبردی در هدف قرار دادن بینندگان به سایت، با استفاده از بازاریابی و تکنیک های تبلیغاتی را بر روی اینترنت
نویسندگان SEO به تحقیق و توصیه کلمات صحیح را به یک وب سایت خاص گنجانیده شده و ایجاد وب سایت های قابل دسترس بیشتر و در بر داشت در موتورهای جستجو های متعدد
نویسنده آگهی تجاری اینترنت برای ایجاد محتوای نوشته از صفحه درخواست رسیدگی به بینندگان هدف قرار از سایت [۱]
تجربه کاربر (UX) طراح شامل جنبه های کاربر متمرکز ملاحظات طراحی که شامل معماری اطلاعات، طراحی کاربر محور، آزمایش کاربر، طراحی تعامل، و طراحی گاهی اوقات بصری. [۳۰]

لستر، جورجینا. “شغل های مختلف و مسئولیت های افراد مختلف درگیر در ایجاد یک وب سایت”. هنر ولز انگلستان است. برگرفته ۲۰۱۲/۰۳/۱۷٫
“http://www.w3.org/People/Berners-Lee/Longer.html”. برگرفته ۲۰۱۲/۰۳/۱۶٫
“مرورگر موزائیک”. برگرفته ۲۰۱۲/۰۳/۱۶٫
زویکی (دهانه)، E.D، کوپر، S و چپمن، D، B. (2000). فایروال اینترنت ساختمانی. ایالات متحده: O’Reily و همکاران. P. 804. ISBN 1-56592-871-7.
Niederst، جنیفر (۲۰۰۶). تاریخچه طراحی سایت به طور خلاصه. ایالات متحده آمریکا: اوریلی مدیا. PP. 12-14. ISBN 0-596-00987-9.
چپمن، کامرون، تکامل تاریخچه طراحی سایت ، شش بازنگری، در ۳۰ بایگانی شده از نسخه اصلی اکتبر ۲۰۱۳
“W3C نشانه گذاری سرویس اعتبار سنجی”.
W3C. “ابتکار قابلیت دسترسی وب سایت (WAI)”.
THORLACIUS، لیسبت (۲۰۰۷). “نقش زیبایی شناسی در تاریخچه طراحی سایت “. Nordicom نقد و بررسی (۲۸): ۶۳-۷۶٫ برگرفته ۲۰۱۴/۰۷/۱۸٫
Castan EDA، J.A. فرانسیسکو مون OZ-لیوا، تئودور Luque در (۲۰۰۷). “مدل پذیرش وب (WAM): اثرات تعدیل از تجربه کاربر”. مدیریت اطلاعات و ۴۴: ۳۸۴-۳۹۶٫ DOI: 10.1016 / j.im.2007.02.003.
Iteracy. “اندازه صفحه وب و طرح”. برگرفته ۲۰۱۲/۰۳/۱۹٫
سنگ، جان (۲۰۰۹-۱۱-۱۶). “۲۰ آیا بایدها و نبایدهای موثر وب تایپوگرافی”. برگرفته ۲۰۱۲/۰۳/۱۹٫
W3C QA. “وب سایت من استاندارد است! ؟”. برگرفته ۲۰۱۲/۰۳/۲۱٫
Soucy، کایل، آیا صفحه خانگی شما انجام آنچه باید آن را قابل استفاده رابط، بر روی ۸ بایگانی شده از نسخه اصلی ژوئن ۲۰۱۲؟
نیلسن و طاهر ۲۰۰۱٫
نیلسن، یاکوب (۱۰ نوامبر ۲۰۰۳)، ده بیشترین نقض خانگی دستورالعمل های طراحی، نیلسن نورمن گروه، در ۵ بایگانی شده از نسخه اصلی اکتبر ۲۰۱۳
نایت، Kayla (20 اوت ۲۰۰۹)، نکات ضروری برای طراحی سایت موثر، شش بازنگری، در ۲۱ بایگانی شده از نسخه اصلی اوت ۲۰۱۳
قرقره، جارد (۲۹ سپتامبر ۲۰۰۵)، آیا صفحه اصلی طراحی مرتبط دیگر؟، رابط کاربری مهندسی، در ۱۶ بایگانی شده از نسخه اصلی سپتامبر ۲۰۱۳
چپمن، کامرون (۱۵ سپتامبر ۲۰۱۰)، ۱۰ قابلیت استفاده نکات بر اساس مطالعات و تحقیقات، شش بازنگری، در ۲ بایگانی شده از نسخه اصلی سپتامبر ۲۰۱۳
Gócza، به Zoltán، افسانه # ۱۷: صفحه اصلی صفحه مهم ترین شما، در ۲ بایگانی شده از نسخه اصلی در ماه ژوئن سال ۲۰۱۳ است
مک گاورن، جری (۱۸ آوریل ۲۰۱۰)، کاهش از صفحه اصلی، در ۲۴ بایگانی شده از نسخه اصلی مه ۲۰۱۳
پورتر، جاشوا (۲۴ آوریل ۲۰۰۶)، اولویت بندی طراحی زمان: روش دم دراز، رابط کاربری مهندسی، در ۱۴ بایگانی شده از نسخه اصلی مه ۲۰۱۳
قرقره، جارد (۶ آگوست ۲۰۰۷)، ابزارهای قابلیت استفاده پادکست: صفحه اصلی طراحی، در ۲۹ بایگانی شده از نسخه اصلی آوریل ۲۰۱۳
بیتس، کریس (۹ اکتوبر ۲۰۱۲)، بهترین شیوه در طراحی چرخ فلک برای بازاریابی وب موثر، بینش هوشمند، بایگانی شده از نسخه اصلی در ۲۰۱۳ آوریل ۳
مسنر، کتی (۲۰۱۳ آوریل ۲۲)، چرخ و فلک تصویر: گرفتن کنترل از چرخ و فلک، Usability.gov، در ۱۰ بایگانی شده از نسخه اصلی اکتبر ۲۰۱۳
جونز، هریسون (۲۰۱۳ ژوئن ۱۹)، صفحه خانگی لغزنده: بد برای SEO، بد برای قابلیت استفاده، در ۲۲ بایگانی شده از نسخه اصلی نوامبر ۲۰۱۳
Laja، Peep به (۲۰۱۲ سپتامبر ۲۷)، آیا لغزنده تصویر به صورت خودکار و یا چرخ و فلک استفاده نمی کند، چشمپوشی از مد روز، ConversionXL، در ۲۵ بایگانی شده از نسخه اصلی نوامبر ۲۰۱۳
Oleksy، والتر (۲۰۰۱). فرصت های شغلی در طراحی سایت. نیویورک: روزن گروه انتشارات، وارز. ص ۹-۱۱٫ ISBN 9780823931910.
“طراح وب”. برگرفته ۲۰۱۲/۰۳/۱۹٫

google+

 

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.